| ÐanLovesPufuleţii a întrebat:

Bun! Deci mi-am scos 4story si toate bune si frumoase, intru pe cont, caracter si cand se intre in joc pe caracter imi apare un,, Mesaj de eroare"Acolo imi apar cateva informatii despre pc-ul meu si cateva cerinte ca sa pot juca acest joc, dar am mai jucat si inainte pe windows xp(n-am mai schimbat windows-ul pana acum) si mergea destul de bine. Ce pot sa-i fac? Funduluie

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si vezi deca pc-ul tau este compatibil cu jocul pe care vrei sa-l joci http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie jocul in prima fereastra sau cauta-l in a doua fereastra (ai o sageata - clik in dreapta la fereastra)
apoi click pe "Can you run it?". In final ai sa observi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau sau nu! (nota :daca iti cere sa instalezi Java instaleaza) Bafta!