| Hasss a întrebat:

Buna Ziua la toti
acum cateva minute am incercat sa intru intr-un joc pe nume 9dragons
toate bune si frumoase pana trece de "GameGuard" :) (este anti-hacks) apoi imi apare o "eroare"
am zis ok poate e vreun virus l-am sters apoi am incercat sa intru iar in joc dar la fel mi-a facut
apoi i-am dat restaurare am crezut ca poate e vreun fake... dar dupa 2 minute de cand am intrat in joc pc-u mergea greu nu se mai auzea si numai mergea netul am iesit repede si am dat scanare cu malware bytes
dar nu a gasit nimic apoi am instalat spy hunter mi-a gasit 57 de threats le-am sters dupa scanare iar acum pc-ul si-a revenit la normal dar jocu tot aceeasi eroare mi-o da, mentionez ca in urma cu cateva ore jocul mergea dar dupa ce am reaprins pc-ul nu a mai mers mi-a dat aceasta eroare...
cum fac sa scap sa ma pot juca din nou :D?

http://i.imgur.com/F3tbEvK.jpg

va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| xFire8789 a răspuns:

Allow si nu este virus ci til vede ca pe un virus fara griji