| SerbanElyan a întrebat:

Bun, eu am Google Chrome ca browser. De cateva zile imi da eroare. Cand intru in el, nu se poate conecta la contul meu: "Sync Error: Sign in again...". Si nu imi apar nici iconitele din bookmarks bar... Cum pot rezolva problema asta?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca alt motor de cautare.Dezinstaleaza Chrome si sterge tot ce tine de el. Apoi descarca-l si instaleaza-l din nou.Doar daca vrei iar Chrome. Apoi poti sterge celalalt motor de cautare.