| Roxanne_7564 a întrebat:

1.cat ar costa un pui de Beagle sau Golden Retriever-aproximativ. 2.imi puteti da va rog exemple de rase caini dar care nu cresc si sa nu fie de apartament. Mersi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BAI! Numai spuneti prostii! Ce luati voi de la piata cu 100 de euro e altceva. SUB 200 DE EURO NU GASESTI! De Labrador Retriever ce zici?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.caini-de-vanzare.ro
Pa, pa.

| Honceriu_Teodora_1995 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tu stii cat costa un golden retriver?

| allleeeee a răspuns:

Pai costa in jur de 100 - 200 euro.
Daca vrei sa nu fie de apartament trebuie sa iei caini de talie mica sau mijlocie.
http://animale.acasa.ro/rase/rase-de-caini-de-talie-mare-10930.html
http://animale.acasa.ro/rase/rase-de-caini-de-talie-medie-11077.html

| FulgerMQ a răspuns:

Salut! Pai un Beagle costa de la 150 pana la 200 de euro, iar Golden nu am idee.Rase de caini mai mici sunt:Bichon, Pekinez, Chihuahua.Cam astia sunt cei care nu cres.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu te sfatuiesc sa cumperi de pe siteul dat de Legiuitoarea. Golden Retriever e pe undeva pe la 300-500 EURO! Asta daca chiar doresti Golden Retriever si nu metisi(corcituri). Te sfatuiesc sa cauti o canisa specializata pe acea rasa nu canisa cu 30 de rase de caini de vanzare. E indicat sa ceri sa aiba carnet de sanatate si pedigree... Daca nu are, nu iti poate dovedi ca "E DE RASA". Daca vrei mai multe informatii, adauga IDUL Kuierdna