| cristi_2881 a întrebat:

a da fundita inseamna a declara raspuns castigator?

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Da happy
O fundita o dai atunci cand un raspuns la o intrebare a ta ti s-a parut cel mai bun!

Raalucaa ^.^

10 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Da cel mai folositor pentru tine

| EvangelineDS a răspuns:

Da
funda o dai raspunsului castigator. cel care crezi ca te-a ajutat cel mai mult. ea apara in dreapta fiecarui raspuns. funda?

| ioana1704 a răspuns:

Dai fundita la cel care a raspuns cel mai aproape de asteptarile tale, cel a carui raspuns te-a ajutat cel mai mult.

| forever4you a răspuns:

Mdaa cam asta-i ideeabig grin

| Mariaa20 a răspuns:

Da.
la raspunsul pe care il consideri tu cel mai bun dai funda.
si asta inseamna ca este raspuns castigator.

| raresel a răspuns:

Da, dai acolo unde iti apare semnul cu o fundita si o sa-ti apara ceva de genul :...raspuns castigator''si tu bagi ok''funda?

| AmaneMisa a răspuns:

Da, asta inseamna!

| rebela_3712 a răspuns:

Da

| ghitzu a răspuns:

Da. A da fundita inseamna a declara raspunsul cel mai folositor, cel care ti-a placut mai mult. Funda?