| Tucică a întrebat:

A fost cineva in statiunea Sarata Monteoru`? Cum e acolo? Sunt bazine de apa nesarate? Fundita la cel mai clar raspuns!winking

3 răspunsuri:
| Alle_1389 a răspuns:

E foarte marfa.

sunt bazine cu apa numai cu apa sarata.

| BackAgainToTPU a răspuns:

Am fost, am vazut, e super frumos, are bazin nisip, de toate, dar nu stiu de apa. big grin

| Geo_5638 a răspuns:

Sunt 2 bazine unu cu apa de de 1, 70 si unu de 40 de cm, ie naspa sunt numa mosi, daca iti intra o picatura de apa in gura asu in ochi te ustura, si daca te bagi cu capu in apa aproape ca nu mai poti sa respiri si intrarea ie 10 lei pentru adulti si copi.