| iustin987 a întrebat:

Buna,a umblat fratele meu si a stricat ceva, cand intru pe internet nu imi mai apare bara aia de jos unde iti apare ceasul si start ce sa fac sa imi apara inapoi?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti aparea acea bara trebuie sa intri in ''control panel'', la ''Taskbar and Start Menu'' si sa debifezi optiunea ''Auto-hide the taskbar''.

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, dar la mine n-a fost nevoie sa-i fac nimic in cateva zile si-a revenit.Imi pare rau daca nu prea te-am ajutat!

| YoNuTzB98 a răspuns:

Trebuie sa intri in proprietati...