| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Buna! Acum catva timp a fost pe antena 1 un serial numit SURFACE, numai ca dupa cateva episoade nu l-au mai difuzat. Voi l-ati vazut cumva sau stiti daca mai este pe un alt post, mie mi-a placut foarte mult? (daca l-ati vazut poate imi spune-i si mie cum se terminahee hee

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

A avut un singur sezon pentru că cei de la NBC Universal Television n-au fost mulţumiţi de cotele de audienţa şi au renunţat la el deşi fusese nominalizat la premiile Emmy. 15 episoade…atât a rezistat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut un singur sezon se pare ca nu s-au inteles la sima de import.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-l pe net si scrie: ep.pe care il vrei din surface si nu nu l-am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat

| Albert_9247 a răspuns:

Filmul se termina.