| be4utyfull a întrebat:

Buna all.Am o intrebare.Stiti site-ul ala clopotel? Cu ce este facut imi poate spune si mie cineva cum pot sa imi fac un site la fel nici chiar dar sa nu platesc si cand cauti sa se gaseasca pe google.Deci ma intereseaza cu ce a facut siteul? Cu ce site sau ce. Funda!

Răspuns Câştigător
| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai iti trebuie banni dar este un site BLOGSPOT care nu trebuie bani si il poti gasi pe net doar dac a il programezi tu sa apara public incearga si fa-ti unu dai pe pagina google si sus iti scrie in stanga sus mai multe apasa acolo si dai si mai multe si iti apare blog mayl si alte trasnai tu dai la blog faticont si posteaza pe blog. dar ca un site cu jocuri ca clopotel nu poti trebuie sa cumperi iti trebuie banii pentru programele de acolo cu care pun jocurile deci nu prea poti rabda pana kla 17 16 ani maxim 18 cand ai banni tai si tot si fa-ti unu vei face multi bani prin investitia unui site funda>?

1 răspuns:
| DjGrasu a răspuns:

Pai scrie pe google webs sau ucoz.com si ati faci acolo un site, e gratis si in + poti baga ce vrei pe el doar ca ai de munca la schimbarea themei lui de fundal daca al faci prin ucoz, daca al faci cu webs e usor. bafta! funda?