| audimagini_3648 a întrebat:

Vreu si eu porecle haioase si unele dragute si unicelove struck[Funda]

4 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Teddy, Kinder, Kissy, Sisi, Anny, Pink, Angie, Elly, Sophie (Sofi), Cherry, Darky, Mimi, Lolly, Kimy, Cindy, Berny, Selly, Wanda, Lizzy, Gregy, Blitzy, Pinky, Sissy, Larry, Araminta, Ricky, Lalla, Lally, Blacky, Ciufy, Keddy... Cam atatea mi-au venit in minte. Sper sa iti placa! Pupici:*

| LoliTa_7237 a răspuns:

Galaxy
imaginary gurl:X
yuki
kaway
animezup
stinkyrolling on the floor
mo
funnnda?

| ale20 a răspuns:

Chupa chups(ciupa ciups)
Picachu
OZN
omuletu` verde
barny
cocolino
Chucky
Pleosnita
Mikidutza
bimbo
Kitty
Daffy
Bugs (Bunny)
morty
mentosana

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Stiu eu o metoda prin care sa iti faci propria porecla!
Deci prima data alegeti numele a 3 persoane(de exemplu:Carmen, Cristi, Isabela)si apoi ia inceputul fiecarui nume si obtii un cuvant nou(ex.:carisacris).
Asa am facut si imi place porecla meabig grin