| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

Buna all:*. Vreau si eu niste commuri daca sunteti amabili;;). http://yopzyonika.hi5.com
Funda:x

Răspuns Câştigător
| Adelinesmile a răspuns:

Gata; x ti-am dat si cerere de prietenie happy

5 răspunsuri:
| DeniiMeow a răspuns:

Bai nu stiu dar e stupidd` sa pui pe cineva care nu cunosti sa-ti dea commenturi.hee hee. Acu` la bun, pune si tu prieteni, cunostinte, TPU nu este pentru commuri de hi5:-J.

| manuelaaa a răspuns:

Good cool are dreptate.esti obsedata dupa commuri sau care e faza? scuze expresia dar asta e impresia care o lasi, gandeste-te mai bine.

| bOse a răspuns:

@ pitesti, faima!

| pitesti a răspuns:

Daca imi spui la ce iti folosesc commurile iti dau 1320 pe cuvantul meu de onoare straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce commuri?