| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 11 ani si acum 4 luni mi-am facut un club(o echipa) si i-am pus nume Fratia Spadasinilor iar acum vreau sa-i schimb numele ca nu imi place iar acum urmeaza intrebarea ce nume ar trebui sa-i pun?

Va rog foarte frumos sa-mi raspundeti si daca vreti sa intrati in echipa trebuie sa-mi trimiteti un mesaj cu continutul: cati ani aveti, de unde sunteti si numele vostru si mesajul nu mi-l trimiteti prin telefon ci prin TPU imi scrieti un mesaj ok? Raspunsul castigator primeste funda!

Răspuns Câştigător
| GameMaster23 a răspuns:

Black Stereed
Black Dress
Exotic dreams
Just us
Shadows
Super style
DanceBrakers
MoonWalkers
CrazyStepps
FunnkyMoves
angel lost
crazy kids
Black pearls
Invincibilile
Sper ca te-am ajutatwinking! fundita daca vreipuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Joker1305 a răspuns:

Vrei sa intri in echipa?

| 23naw a răspuns:

Elm StreeT, New era, fearless fighters, Fight till the end, Fanta vs Pepsi big grin