| Diamondsz a întrebat:

Am citit Insemnarile unei pustoaice nr 1, nr 2 si astept si nr 3.Sunt interesata daca Nikki si Brandon vor fi impreuna.

3 răspunsuri:
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Nu stiu daca Nikki si Brandon vor fi impreuna. Astept cu nerabdare urmatorul volum. In engleza a aparut! O vor traduce curand! Uite cum arata: http://www.libris.ro/......39733.html

| Blalala a răspuns:

Da vor fi impreuna! happy

| sonya30 a răspuns:

Nu vor fii.In volumul nr. 3 Nikki participa la un concurs de talente cu o trupa formata din ea, Brandon, Chloe, Zoey si inca trei prieteni.Nu castiga insa.La sfarsitul vloumului Nikki si Brandon aproape se saruta dar sunt intrerupti de Brianna.

Întrebări recente