| AdyTM a întrebat:

Am dat comanda miercuri la un iphone 5, si imi ajunge prin posta! Nu stiti mai exact cand ar putea ajunge? Nu de alta dar vineri trebuie sa plec de acasa cateva zile! Mersii!

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Depinde de locatie destinatar-expeditor, eu zic ca pana vineri iti ajunge, indiferent de localitate, asigura-te ca coletul a fost pus la posta si mai verifica si la oficiul postal de care apartii sa vezi daca nu l-ai primit ca poate nu primesti tot timpul aviz.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de unde sa stim noi, tu ai dat comanda, trebuia sa iti estimeze pe undeva timpul de livrare.

Apache
| Apache a răspuns:

De obcei dureaza maxim 3-4 zile.
Daca nu iti vine pana vineri atunci o sa ajunga luni.