| rosiemarie a întrebat:

am descarcat cheat engine 5.6.1 pe care il folosesc la barn buddy. m-am uitat pe youtube sa vad cum sa-l folosesc.am dat de la iconita cu calculatorul pe chestia cu internet explorer, am pus cati bani am si la lista mi-a aparut aceeasi valoare de bani in loc sa-mi apare cea cu cati bani voi avea dupa ce voi cumpara fertilizator slab cum arata pe youtube. dc? nu e bine cum am facut? imi poate spune cineva cum se face? plz. fundita.happy

Răspuns Câştigător
| xSequel a răspuns:

Posteaza mai intai clipul.Nu cred ca ai facut pasii cum trebuia. Uita-te mai atenta la ce este la calculator.Sau asa o facut si cel care o facut videoclipul? O dat click pe Internet Explorer? Posteaza videoul.

4 răspunsuri:
| xSequel a răspuns:

Iti spun eu cum e ca si eu am Cheat Engine si trisez la Ravenwood Fair.
1.Deschide jocu tau, Barn Buddy.
2.Deschide Cheat Engine.
3.Click pe calcu ala.
4.Click pe ce browse folosesti.
5. Daca zice eroare, trebuie sa mai fie inca un browse la fel ca ala.
6.Dai click pe Enable SpeedHack si il pui la 20.0
7.Apply
6.Apoi trebuie sa astepti sa ti se faca banii.
Este speed.Ti se fac mai repede banii, asta este smecheria happy si trebuie sa astepti.
GOOD LUCK! Sper ca te-am ajutat big grin!
Si de numarul ala care lo pus la Value.este ceva de browse sau de joc, depinde de ce numar ai, cred ca de aia ai gresit. Daca nu sti cum o facut ala fa cu speedu si asteapta cum ti-am scris mai sus.

| rosiemarie explică:

Ms.am reusit dar decat iti acopera si dupa aia zice ca nu ai suficienti bani

| Deniz_osman_1998 a răspuns:

Imi dai si mie linkul de unde ai descarcat cheatengine5.6.1