| NoNameJunior a întrebat:

Buna!:*:*
am doua intrebari:
1-ce nazbatii ati facut in copilarie?
2-va mai e dor de copilarie?

Răspuns Câştigător
| hiphopgirl a răspuns:

Copilaria nu o poti uita niciodata toti am facut mii de nazbatii si atuci de doream sa fim mari dar acum de dorim copilaria ea e cea mai frumoasa parte din viata aculo nutrebuie sa muncesti

1 răspuns:
| gheorghyana a răspuns:

Pai sunt copil
si m 11 ani
nazbati ia as vedem vara asta
m-am suit in ciresyl vecinului prietenei mele care este si vecina mea si i-am furat ciresele l-am pandit prin curte, neam urcat pe acoperisul bucatariei, am mers sa furam soreata dar am luat decat o palarie neam urcat la ia in garaj pe o scara de lemn in hala si am incercat sa descidem usa incuiata, neam urcat pe acoperisul casei ei neterminate si fratele meu a sarit de pe acoperisneam urcat pe patulul vecinului de la care am furat cirese am sarit gardul la vecin in gradina ca mai avea 2 ciresi acolo si am furat si din aia
a vrut sa omoram o femeie care sta la ia cu cirie
am vrut sa ii scrieme pe geam tu sambata mori la ora patru
am vrut sa aruncam cu o rosie in femeia aia nesuferita care rade de noi si ne cearta pai cam astea sunt nazbatiile din vara asta si altele dar poate ca nu imi aduc acum aminte de ele sunt curioasa ce o sa mai facem vara care vine.