| Wihaela a întrebat:

am google chrome si nu imi merge sa ma joc me joci.ro
pe internet explorer merge, dar pe aceste nu am habar ce are
ce trebuie sa fac ca sa-mi mearga? multumesc mult:*!

Răspuns Câştigător
| DoRu a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Google Chrome din nou! Poate-ti merge...

5 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Nu stiu eu am intrat acum si a mers incearca sa mai intri

| lariss123 a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi sau ...instaleaza'ti abdobe reader daca nu il ai

| yonutzsu a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema... dar nu gasesc rezolvare...

| yonutzsu a răspuns:

Am gasit ce este de facut big grinbig grinbig grin, sper sa mearga si la voi: intra la setari ( google chrome ) ->optiuni->in culise->la confidentialitate->setari privind continutul->ferestre de tip Pop-up->bifati (permiteti tuturor site-urilor sa afiseze ferestre de tip Pop-up) Cam atat... si ar trebui sa mearga, La mine a mers!