| anonim_4396 a întrebat:

Am google earth, si cand dau sa-mi localizeze o adresa, nu mi se vede foarte clar, casa nu se vede. doar asa putin.
Am vazut ca la altii merge, adica se vede pe terase ce este. dar la mine daca apropii nu se mai vede nimic clar.

Ce sa fac, sa se vada clar.;[

Mersii.
Fundita!big grin

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde unde stai. Cel mai bine se vad orasele mari. M-am uital la Arad, Craiova si se vedeau ca in poza. In orasele mici si comune nu se vede bine. Este vorba de fotografii facute din avion(orasele mici si satele) si fotografii facute de jos si din avion(la orasele mari).

| RS4 a răspuns:

Harta Romaniei nu e facuta asa detaliat inca asa cum sunt ale altor tari!

| ciprian_7143 a răspuns:

Sa iti deschizi un cont pe google earth, care se plateste bine inteles si atunci vei vedea perfect.