| Alexandra_2209 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am o cartela mai veche de orange si vreau sa ii aflu numarul ...acum am gasit, o si numarul nu il stiu happy. Am incercat sa sun pe alt nr dar nu mai am credit sigh nici msj nu pot sa dau ...Cum pot afla numarul?

5 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Suna la 333 si cauta pe acolo.

| xCatastrophe a răspuns:

Orange PrePay formează 444 sau 021.203. 3033 scuzee mai de multe era 33tongue

| AndraSweet97 a răspuns:

Buna.ca sa iti aflii numarul suna la 222 si apoi apasa tasta 2 si iti va spune numarul de telefon big grin

| cristian54 a răspuns:

Da un sms cu suna-ma dupa Orange pe un alt nr de al tau si as il vei afla. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la 222 si apasa tasta 3. dupa ce selectezi limba romana. suna intai si urmeaza instr. funda.