| Ana_2177 a întrebat:

Buna am nevoie de ceva si sper sa ma puteti ajuta.am nevoie de un program de modificat dimensiunea corpului in poze adica sa o modifici dupa bunul tau plac, sa tefaci mai slaba mai grasa cum vrei...stiti vreun asemenea program? trimiteti-mi linkul va rog sa-l scot. dau funda. pupici

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cu Adobe Photoshop. dar nu e asa usor precum pare, trebuie sa stii sa umblii in el.

| AnemonaP a răspuns:

Intra pe dumpr.ro si dai pe fata aia mare cu femeia aia si o modifici cum vrei tu

| AnemonaP a răspuns:

Dai pe Amazing Goo

| Biank_7620 a răspuns:

Eu stiu de Adobe Photoshop happy

| Mist a răspuns:

Pai Zbrush sau photoshop CS4