| purply a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru voi care dintre voi imi puteti da un program de modificat poze de exemplu sa ma faca mai slaba sau grasa sau sa imi faca sanii mai mari va multumes dau funda la cele mai rapide raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiExpSiPunct a răspuns:

Eu zic sa ramai asa cum esti ca lumea sau ceilalti te vor place assa cum esti nu cum esti in pozabig grin oricum eu cred ca esti foarte frumoasa in realitate

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Banuiesc ca vrei sa arati mai slaba si cu sanii mai mari. Sau cumva vrei sa arati mai grasa si cu sanii mai mici? laughing)
Zi si tu direct ce vrei, si data viitoare nu mai face off-topic.

Categorii > Sanatate

| babzibazatu a răspuns:

Photoshop e mai bun decat toate...

| IngerAlb a răspuns:

Photo Instrument sau Photo Editor.Sau chiar photoshop, dar e cam grelut de lucrat cu el. Sper ca te-am putut ajuta.

| Alișa00000000000 a răspuns:

Acel program se numeste photo instrument bafta scumpa mea:*