| NoNameJunior a întrebat:

am niste intrebari pentru voi.prima:care vi se pare cel mai de treaba utilizator de pe TPU? a doua:in ce luna v-ati nascut? a treia:ce haine va luati pentru scoala? a patra:cum va numiti? a cincea:care este filmul vostru favorit? a sasea:ce animale de companie aveti? a saptea:care este vedeta voastra preferata? a opta:care este melodia voastra preferata? a noua:ce carti ati citit in vacanta? si a zecea:ce va place cel mai mult la TPU?

Răspuns Câştigător
| broker69 a răspuns:

1.annete
2.iunie
3.de la zara
4.Munteanu Maria Cristina
5. titanic, avatar, orfana
6.am un perus care are un an(maine e ziua lui si il cheama coco)
7.lady gaga
8.am foarte multe dar una din ele e alexandra stan:get back
9.hotii de timp, pierduti in timp
10.Imi plke ca sunt multi utilizatori draguti,asa ca tine(cu poze dragute, cu nume dragut, cu intrebari frumoase)

7 răspunsuri:
| NoNameJunior explică:

@LiveTheLifeUIlove,multumesc pentru apreciere.

| PetreConstanta a răspuns:

Toti utilizatorii sunt ffff buni

| euuuuuuu6 a răspuns:

Ii cumva oracol de clasa a II-a? laughing acest site nu este facut sa aflii lucruri personale despre persoanele care nu le cunosti. este facut pentru a pune o intrebare la care nu gasesti un raspuns si care alti te pot ajuta. nu?

| Helpmeeveryday a răspuns:

Hihappy
1.Nu stiu, pentru ca nu ii cunosc pe toti, nici nu as avea cum.
2.Mai.
3.Pai sacou, camasa, trening, blugi, cateva bluzite.
4.Madalina
5.If only.
6.Un catel si o pisica.
7.Nu am o vedeta preferata.
8.Se schimba de la saptamana la alta.
9.Marahappy.
10.Ca ma ajuta oricand am nevoie cu sfaturi deseori potrivitehappy

| VogueAdicction a răspuns:

1. Nu prea cunosc pe nimeni :]
2. Septembrie
3. Am uniforma din pacate :S
4. Corina
5. Buff, e asa de greu. Cred ca pe momentul asta: Beastly love struck
6. N-am asa ceva big grin
7. Chiar imi place Justin Bieber happy
8. Lil Wayne- How to Love
9. Confuzie de identitate
10. FUNDITSELE imi plac cel mai mult la TPU happy

| FurtunaDiesel a răspuns:

- Cel mai de treaba utilizator sunt eu ca nu oi fi prost sa zic de altu;
- M-am nascut in septembrie;
- Nu ne-am luat pe vremea ai aera perioada comunista ne impuneau hainele lor cu care am mers pana in clasa a 9-a dupa aia o tineam din exmatriculare in exmatriculare;
- Ma cheama Razvan;
- Cassablanca;
- Un caine, un ciobanesc german de 2 ani si 2 luni;
- Nici una sunt propriul meu model nu imi place sa merg in turma dar as tinde sa zic ca Muhammad Ali (Cassius Marcellus Clay);
- Rammastein - Amerika;
- Nu am mai avut demult o vacanta, ultima carte Memoriile unei gheise;
- Imi place ca in comparatie cu alte forumuri fiind unul diversificat nu specializat pe un domeniu nu sunt oameni care sa pretinda ca stie tot cum fac romanii pe alte forumuri dar de fapt ei vorbesc prostii.

| NakedLove a răspuns:

Buna. 1.Nu stiu, 2.Decembrie,3.Blugi cu un tricou sau maieu, si rareori fusta, 4.Andreea,5.If only, 6. Un catelus, 7. Celine Dion, 8. Pixie Lott-Cry me out, 9.Raul sub soare de Agatha Christie si acum citesc Irisul galben tot de Agatha Christie, 10.Chat'ul.