| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Care este cartea voastra preferata pentru ca as vrea sa mai citesc cateva carti dar nu am idee ce carte sa mai iau:d Dar filmul vostru preferat?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Sunt romantică astăzi, aşa că îţi recomand Anna Karenina şi filmul Remember Me.În caz că-ţi doreşti să asculţi şi o melodie :
Roger Sanchez- Don't tell me it's over :
http://www.youtube.com/watch?v=lNb_3KO38QY

O zi frumoasă!

| pwp a răspuns:

Jurnalele Vampirilor love struck
sunt superbe, dar cam scumpe!
ai putea sa mai citesti:
Elevul Dima dintr-a saptea
Cuore

| dumitruanca17 a răspuns:

Carti : Pianistul, Intreaba prafulwinking
Filme : Doua pupeze albe laughing
Norbit
Fundabatting eyelashes?

| Fiuryan a răspuns:

Carte preferata : Before, during&after iar filmul preferat : Dirty dancing

| mypasionareyou a răspuns:

Poti incerca balciul desertaciunilorhappy. este geniala cartea... iar ca filme: o cenusareasa modernahappy