| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o bicicleta dhs comfort kreativ am mers cu ea timp de 4 ani si dupa 4 ani a inceput sa miste ghidonul de parca sa duce in stanga si dreapta automat strang ghidonul si se desface nu pot strange ca se blocheaza merg cu 40km/h pe drum drept mi-e frica sa nu ma bag in stalp sau masina ce pot face la vale am 50km/h cat despre frane nu prea prinde odata eram sa ma bag in copil cu ea odata am dat peste un caine am 2 cu schimbatoare merge perfect fata de asta?

1 răspuns:
| UnBaiat439 a răspuns:

Jocul din ghidon cred ca este de la rulmentii uzati de acolo. Franele poate cablul nu mai este bun. Poti merge la un service si sigur iti vor spune ei.