| nickname97 a întrebat:

Am o intrebare: Cred ca ati auzit de site-ul mrdetective.ro, deci ajung la sectiunea unde ma inregistrez, la sfarsit este o casuta in care trebuie sa scriu codul de langa ea, problema este ca unde trebuia sa fie codul nu-mi apare codul nu stiu de ce, imi apare o casuta dar nu este nimic decat ceva ca si o mica hartie sau asa ceva.

2 răspunsuri:
| Master1ro a răspuns:

Incearca sa te inregistrezi pe acel site folosind alt browser. Daca ai incercat sa te inregistrezi pe acel site folosind browserul Firefox si nu a mers, iti recomand sa incerci Internet Explorer.

Răspuns utilizator avertizat