| Bianca26bb a întrebat:

Am o intrebare: In ce site vad toate notele de pe chitara? Adica pe ce corzi trebuie sa apas pentru. Fa major, minor, Sol major, minor etc. Era un site de genul www.acustic.ro...dar nu mai stiu(asa mi-a zis ca e profesul de chitara) si am incercat, dar cred ca am inteles eu gresit... Voi stiti site-ul?(Daca nu, nu raspundeti, multumesc)

Răspuns Câştigător
| StreetDancer a răspuns:

Http://tzontonel.wordpress.com/......-download/
sau

http://www.scritube.com/timp-liber/muzica/Acorduri-chitara231173711.php

Zimi daca te-am ajutat cu aceste site-uri.

Multa bafta :*