| HelpMePlease343 a întrebat:

Buna am o intrebare joc metin si as vrea sa stiu la ce magie sa imi fac m la un sura pe magie neagra FUNDA...

Răspuns Câştigător
| JT a răspuns:

Primul M trebuie sa fie clar Spiritul Flacarii. Apoi alegi intre Protectie Intunecata si Lovitura Intunecata. Poti cauta pe google un ghid despre Sura Magie Neagra pentru mai multe detalii.

1 răspuns:
| Creed a răspuns:

Spiritul flacarii, protectia intunecata/bila aia de o dai repede. Asa este cel mai bine. happy Apoi aia ce o dai peste cap.