| RappK a întrebat:

am o mica problema la Winamp...nu`mi merge "J" jump to file... apas si nu merge(mi-am reformatat pc, sa fie din cauza ca este alta versiune?)

5 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Da un clik pe playlist si pe utma apasa si poate merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut aceeasi problema si am rezolvat asa: dai 1 click pe playlist(lista cu melodii) apoi apesi ctrl+P, alegi din lista din stanga "Comenzi rapide globale", bifezi acolo la "Activare comenzi rapide globale" : la actiune alegi "Redare:deplasare la" si la combinatie pui "J". Dai click pe "Adaugare" dai "x" si gata! Sper ca ti-am fost de folos (Bogdan alias RedBull)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta postata de anonoim e buna
. functioneaza la mine
mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge varianta postat de Anonim. Bafta

| caia400 a răspuns:

Cel mai simplu, schimbi limba inapoi in engleza si merge perfect.