| Bya` a întrebat:

Buna

am o mica problema

verisoara mea m. a rugat sa ii gasesc o fisa de lectura la In vapaia lunii -Fanus Neagu completata.

Iar eu nu gasesc are nevoie urgent de fisa asta pentru ca trebuie sa mearga la o prezentare de lecturi si ea momentan este plecata din tara si revine poimaine in aceeasi zi in care are si prezentarea.am incercat sa o fac eu, dar eu sunt clasa a7a [am trecut] iar ea a8a si nu cunosc toate caracterele.

MULTUMESC DIN SUFLET

FUNDA!

1 răspuns:
| anka a răspuns:

Frumos din partea ta era sa citesti cartea si sa faci fisa de lectura asa cum stii tu. Daca nu ii convine verisoarei sa si-o faca singura.