| diana1137 a întrebat:

am o prietena care zicea ca a descarcat pe tableta o aplicatie pentru fantome laughing, si ma intrebam daca exista o astfel de aplicatie online (sa nu fie nevoie sa o descarc)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru a descarca foarte usor aplicatii poti folosi Magazin Play dupa telefon, tableta si dupa PC. Tot ce trebuie sa faci este sa scrii pe Google:Magazin Play. Scrii la CAUTARE fantome si acolo vezi o multime de aplicatii, dai INSTALATI si se instaleaza. Poti descarca si alte jocuri.Ca sa le gasesti mai usor poti scrie la CAUTARE numele, dupa cum am spus.
Sper ca te-am ajutat.

| Comunity a răspuns:

Cred ca sunt pe internet online dar sunt fake-uri numai de amuzament sau sunt faze in care iti apar niste fete care te sperie dar aplicatiile pe tableta sunt si alea tot de amuzament nu sunt reale. Exista aparate pentru fantome dar te asigur eu ca alea costa mult mai mult.

Răspuns utilizator avertizat