| ileana00 a întrebat:

Am descărcat pe tabletă muzică de pe upfile.mobi, imi apare albumul la descărcări, dar nu pot să-l deschid. Ce aplicație trebuie sa descarc de pe google play?

2 răspunsuri:
| Vl4dimir a răspuns:

Incearca cu GooglePlay Music.
Dar in mod normal ar trebui sa iti apara oricum toate albumele in player-ul propriu al telefonului. Probabil iti apar sub un alt nume albumele. Selecteaza sa iti apara toate melodiile si cauta-le pe cele descarcate. O sa le gasesti sigur!

| diecesca a răspuns:

Descarca aplicatia Download Music Free mie imi merge dar iti trebuie internet.