| Kinda a întrebat:

va rog am nevoie de ajutorul vostru, acum 2 zile am apasat click dreapta si open. internet pe un fisier... nu stiu de ce dar ok... acum toate programele yahoo,, google chrome si toate icoanele im iapare cu internet in ele am windows 7 va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Chiar esti chinez? Pentru ca nu inteleg ce vrei sa spui acolo..Nu stii a explica!

| Kinda explică (pentru DaftPunk):

Nu sunt chinez dar nu stiu cum sa va spun deci am dat click dreapta pe un fisier si am dat opan with... si am dat pe messinger si dupa vad ca toate icoanele apare cu messinger in el... intelegi acum

| DaftPunk a răspuns (pentru Kinda):

Dai click dreapta pe fisierul respectiv, Open With/Choose Default Program si selecteaza programul cu care ar trebui sa ruleze in mod normal.
De exemplu, daca fisierul este o melodie, selectezi Winamp din lista aia.