| DouaPuncteIcs a întrebat:

Am o problema cand dau pe net de ex pe trilulilu sau youtube sa ascult muzica sau sa vad si videoclipuri, nu se aude nimic si la video se opreste sau nu merge delocbig grinde ce? si ce sa fac?
Fundoiwinking

Răspuns Câştigător
| ilydude a răspuns:

Pai.restarteaza calculatorul.winking
si mie mi se intampla
funda?happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul cinema online din romania , peste 1000 filme online http://doarfilmeonline.blogspot.com/p/cinema-online.html

| anca_9835 a răspuns:

Buna!? In primul rand ar fi trebuit sa mentionezi ce browser folosesti(ex. Mozilla, Google Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari).

In cazul in care folosesti Internet Explorer sau Mozilla, si nu poti sa vezi video, inseamna ca iti lipsesc niste plugin-uri.La Google Chrome, pluginurile sunt deja instalate...Si,daca nu iti lipseste nici un plugin, atunci ai ceva probleme cu placa video, dupa cum vad ca ai spus mai sus ca e opreste.sau merge cadru cu cadru.In cazul asta, windowsul este de vina.

P. S.-->in cazul in care nu preaai inteles ce am spus, adauga viki97_2009 pe mess si iti explic acolo mai multe!

| ant1 a răspuns:

Descarca ultimul flash player de pe adobe.com

| Zady a răspuns:

Codecuri si drivere.reinstaleaza-le.daca nici asa nu merge reinstaleaza windowsul

| hiigee a răspuns:

Sigur n-ai flash player, asa-mi facea si mie.Instaleaza ultima versiune si va merge