| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu sims 3. M-am inregistrat la site-ul oficial, http://www.thesims3.com/ dar ca sa downloadez ceva imi trebuie product code, cel original.Am incercat sa pun un cod care mi-a mers la instalare dar nu a mers si imi spune:ERROR: The code you entered is either invalid or has already been used. Please enter a valid, unused code. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| xxx_3788 a răspuns:

1.Trebuie sa ai jocul cumparat original pentru a folosi update/addon-s de la EA (SIMS3)
2.Cumpara jocul si vei putea downloada de pe site-ul lor.