| Eoop23 a întrebat:

Buna,am o problema cu un ipod touch 2.Era conectat la iTunes si vroiam sa-l resetez, iar in timpul procesului de resetare l-am deconectat din greseala.Acum nu mai vrea sa se deschida (desi are bateria full) si nu-l mai vede nici daca il conectez la PC.
Stie cineva cum pot sa-l repar? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Avasiloaie_Catalin_1997 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il duci la un service. Sau sa ii reinstalezi iOS manual... In mod normal nu ar trebui sa il deconectezi cand isi face update-uri sau resetari... Funda?