| andreeamitoi a întrebat:

Am si eu o problema... Am un Ipod shuffle pe care prima oara cand l-am conectat la iTunes nu a mers, dar, am facut eu cumva ca mi-a aparut la devices sa ii pun un nume ipodului. Acum, am primit de ziua mea un Ipod Touch si vreau sa-l conectez la itunes pe calculator dar nu pot pentru ca am aceeasi problema ca la primul. Din pacate nu-mi pot aminti cum am facut la iPod Shuffe. Stie cineva cum trebuie facut?

Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut, il conectezi, pornesti itunes, si pornesti Ipod-ul. daca e pornit deja, il inchizi si-l pornesti din nou. eu atat am facut. Bafta