| Simss a întrebat:

am o problema cu Y! M (yahoo messenger) nu por sa adaug id noi si daca ma adauga cineva il vad ca si cum nu l-as avea in lista... si daca dau add imi apare [There was an error in the server while trying to add a contact. Please try again.] am in jur de 600 in lista... oare de accea? dau fundita cine ma ajuta sa rezolv problema

3 răspunsuri:
| marlboroYkent a răspuns:

Posibil sa ai prea multi in lista!

| Simona020 a răspuns:

Aceeas problema o am si eu iar eu am 29 in lista rolling eyes singura solutie pe care am gasit-o a fost sa adaug acel contact pe alt id sad

Răspuns utilizator avertizat