| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. de ce atunci cand incerc sa adaug pe cine in lista de mess, imi da o eroare prin care imi spune ca " There was en error in the server while trying to add a contact. Please try again later. " si ce as putea face in legatura cu asta?
Folosesc messenger 11.

Răspuns Câştigător
| marietee a răspuns:

Cred ca ai bagat prea multi unu dupa altu trebuie sa-l lasi ''sa respire''

4 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Ori ai introdus datele contactului gresit, ori trebuie pur si simplu sa astepti pana ti se rezolva problema. Ziua urmatoare ar trebui sa poti. Ti se intampla de fiecare data? Ai anti-virusi instalat?

| spi a răspuns:

Ai adaugat prea multi de prima data.trebuie sa astepti cateva ore sau maxim o zi ca sa poti baga iar in lista pe cineva.se intampla mereu. funda?

| Pinkenstein a răspuns:

Hei, va multumesc frumos pentru raspunsuri!:* Am gasit solutia problemei. Aveam prea multe cereri cu " pending request " de cand mi-am facut id`ul si de aceea nu imi mergea. Le-am sters pe toate si acum e ok. Multumesc inca o data pentru ajutor! :*

| LiliLiliana a răspuns:

Iti apare aia pentru ca ai voie sa bagi un numar exact de iduri pe zibig grinbig grinbig grinincearca in alta zi si daca nu mg inseamna ca adresa de mess pe care vrei sa o bagi nu exista. Fundita?