| nani07 a întrebat:

Am o problema cu messengerul. Cand incerc sa adaug pe cineva in lista imi apare "There was an error in the server while trying to add a contact. Please try again "
Nu stiu ce sa-i mai fac..Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Una din dou.Ori nu ai intrdus cum trebuie contactul în listă ori chiar este eroare de server, adică îi de la yahoo.Succes

| nani07 explică (pentru DeyCj):

Am rezolvat. trebuia sa ii sterg pe toti cei din lista in dreptul carora scria "add request pending" apoi sa adaug contactul