| anonim_4396 a întrebat:

Buna Am o propunere pentru persoanlele cu Facebook :

E cineva interesat sa aiba mai multe like`uri si comm`uri la poze?

Sunt dispusa sa dau like`uri si comm`uri la pozele voastre daca si voi imi lasati mie

Ce ziceti? Se ofere cineva?

Contactati-ma pe Facebook (dati`mi un mesaj pe facebook.sa stiu ca sunteti de pe TPU) : http://www.facebook.com/profile.php?id=100002369089469

Sau dati`mi un mesaj cu adresa voastra de facebook.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Dumnezeule mare, la ce te-oi fi gândit când Ai creeat Facebook?
Fată dragă, cine naiba e interesat de comentarii de la necunoscuți sau like-uri?
Dai like, dești poate nici nu îți place fotografia - starea - linkul -etc respective.
De ce? Așa procedează... nu spun numele, te prinzi singură.
Indiciu: www.cocalari.com
Trezește-te la realitate cât mai ai timp!

| Ellliiii a răspuns:

Bine.Apreciez comentariul tau...Acum ce pot sa mai spun...iti multumesc pentru. sfat.o sa il iau in considerare.

Dar nu iteleg.ce legatura are acel link?

Nu detin poze de acel gen pe pagina mea de facebook (NO WAY)