| Rutty a întrebat:

Buna!

Am reinstalat windowsu.totul e ok, cu exceptia faptului ca atunci cand sunt pe site si dau in jos sau in sus pe rotita de la mouse, se vede in reluare. dar da imaginea. dar nu ca inainte sa reinstalez windowsul. e original.

Sau mai mi se intampla asa de exemplu, cand dau pe My Computer si acesta e mic. eu misc My Computeru si observ ca se misca in reluare dar totusi da imaginea buna si se aseaza la locul potrivit.

Am instalat driverele, tot ce trebuie.

Asta e singura problema, caci erori sau alte chestii nu mi-au aparut!

Va rog, putin ajutor aici!

Funda *! (cel mai bun raspuns desigur.adica sa mearga)

Răspuns Câştigător
| lol23 a răspuns:

Sigur este de la placa video...
1. Du-te pe situ oficial al placii tale video (sau scrie pe google ex. model placa video drivere)
2. Daca nu stii modelul placii tale video http://www.piriform.com/speccy/download trage programul acesta, instaleazal si vezi ca iti spune de toate ce trebuie sa stii
3. Dupa ce ai facut rost de drivere, dezinstaleazale pe astea actuale
4. Da restart la PC
5. Instaleaza driverele noi(P. S. Sa fie ultimele de asta ti-am spus sa te uiti pe situ oficial al placii tale video)
6. Da restart la PC dupa ce s-au instalat.
7. Daca problema persista contacteaza-ma
8. Sper ca ti-am fost de folos
9. Bafta!
10. Nu uita de funda!