| Rutty a întrebat:

Buna!

Am reinstalat windowsu.totul e ok, cu exceptia faptului ca atunci cand sunt pe site si dau in jos sau in sus pe rotita de la mouse, se vede in reluare. dar da imaginea. dar nu ca inainte sa reinstalez windowsul. e original.

Sau mai mi se intampla asa de exemplu, cand dau pe My Computer si acesta e mic. eu misc My Computeru si observ ca se misca in reluare dar totusi da imaginea buna si se aseaza la locul potrivit.

Am instalat driverele, tot ce trebuie.

Asta e singura problema, caci erori sau alte chestii nu mi-au aparut!

Va rog, putin ajutor aici!

Funda *! (cel mai bun raspuns desigur.adica sa mearga)

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta my computer\setari complexe\la performanta clic setari si debifezi "animare ferestre la minimizare si la maximizare\apply

| Adorable a răspuns:

Pai, daca ai reinstalat tot, poti incerca la control panel ->Printers and Other Hardware poate rezolvi ceva de la "speed".
Dar mai mult ca sigur, s-a stricat rotita de la mouse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai rezolvat spune-mi si mie te rog cum.ca nu am inteles din comm de mai jos.nu se potriveste cu ce am eu...ms