| daiannna_9951 a întrebat:

Am si eu ceva probleme cu calculatorul meu cand il deschid imi apare mereu{Checking file system on big grin The tipe of the file is NTFS Volum label is date}Si trebuie sa astept 10 secunde si mereu sa tastez NTFS.Nu demult mi-am reinstalat windosu`sa nu mai am probleme dar acum...imi apare lucru ala cand deschid Calculatoru.Primu care ma ajuta si imi spune ce sa fac are FUNDA! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Doar1îngeR a răspuns:

Start>run>cmd> si la run scrii > chkntfs /x d:

daca iti face in continuare asa...repeti miscarea si de data asta scrii la run... "chkntfs /x d:" fara ghilimele.

3 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Start>run>cmd> si la run scrii > chkntfs /x d:

daca iti face in continuare asa...repeti miscarea si de data asta scrii la run... "chkntfs /x c:" fara ghilimele.

scuze big grin

scuzee`batting eyelashes tongue

BYewavebatting eyelashes

| Doar1îngeR a răspuns:

Start>run>cmd> si la run scrii > chkntfs /x d:

daca iti face in continuare asa...repeti miscarea si de data asta scrii la run... "chkntfs /x c:" fara ghilimele.

scuzebig grin

| andreyutzul98 a răspuns:

Ai reinstalat windowsul? daca nu ne sfatuiesc sa il reinstalezi