| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor.Pe messenger in lista de prieteni imi scrie o chiestie:"add request pending"...e trebuie sa fac sa nu imi mai scrie asta? sau macar daca imi puteti spune de ce se intampla asta...pls HELP!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Trebuie ca persoana pe care ai adaugat-o in lista adica cea la care apare "add request pending" sa iti dea add! daca nu iti da iti apare asa

1 răspuns:
| Lunia a răspuns:

Cred ca nu ti-au dat accept inca prietenii.dar daca ai probleme cu messenger ai putea sa folosesti https://www.meebo.com/ si sa dai la meebo messenger