| xesusn a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti de ce cand adaug persoane noi in lista de messenger imi spune x has been added in your list pending his response to your request?

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, xesusn

Cand adaugi pe cineva in lista de messenger trebuie sa astepti pana acesta te va accepta in lista lui de prieteni. Dupa aceea poti vorbii cu el.

O seara placuta, AfroB.

| xesusn explică (pentru AfroBelgianu):

De acord cu tine dar am mai adaugat in trecut persoane si nu mi-a aparut asa.De ce imi apare acum?

| xesusn explică (pentru AfroBelgianu):

Stai un pic sa te lamuresc, cred ca ai inteles altceva.Deci cand ma duc sa adaug prieteni noi acolo in fereastra aceea imi apare prima data. apoi in lista.Scuze nu m-am exprimat suficent de corect

| AfroBelgianu a răspuns (pentru xesusn):

Nici acum nu te-ai exprimat corect. Poate nu-ti aparea asa inainte datorita update-urilor celor de la Yahoo! In fine, nu inteleg de ce ar fi o problema.

4 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Pentru ca persoana respectiva inca nu ti-a acceptat cerera.
Pana ti-o accepta, iti apare asa.