| DiaDianutza a întrebat:

am si eu o intrebare. Am vazut un film pe Disney Channel unde era vorba de 3 copii, o fata si 2 baieti, baiatul cel mare ii enerva pe ceilaltzi, atunci fata si celalalt baiat au vrut ca fratele lor mai mare sa fie trimis in armata si cum parintii lor vroiau sa se lase de fumat cu o caseta cei 2 au inlocuit caseta cu una in care erau dorintzele lor si ceva in genu... puteti sa-mi spuneti cum se numeste filmul? va rog frumos

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Aaa stiu despre ce film vorbesti! dar sorry, nu stiu cum se numeste, cauta pe disney poate ai noroc!winking

1 răspuns:
| Mihaela a răspuns:

Aaah.
Stiu despre ce film vorbesti.
Dar nu mai stiu cum se numeste.sad
Sorry.