| alynatheone a întrebat:

Buna am si eu o intrebare ce parere aveti de antivirusul "Avira AntiVir Control Center"? Urgent!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Avira Antivir este un program antivirus gratuit (Control Center este fereastra de unde se pot face setari, scanari, actualizarea etc). Si eu il folosesc acum, mi se pare unul dintre cele mai bune programe gratuite. Pentru o protectie completa a calculatorului trebuie sa ai un antispyware si antimalware, eu am Malwarebytes' Anti-Malware si un firewall bun, eu am Comodo firewall, dar am citit ca si ZoneAlarm este bun. Toate acestea sunt gratuite si impreuna iti protejeaza bine calculatorul. Numai bine!

1 răspuns:
| JomelaMaya a răspuns:

Este unul ditre cele mai bune programe eu pe asta il folosesc inainte am avut AVG si calculatorul mi s-a blocat deoarece avea nu stiu ce problema cu Avira nu mai am nici una.