| Roxana0606 a întrebat:

cum folosesc antivirusul avira antivir personal pentru a distruge virusii,? Am nevoie urgent big grin
Fundoaie!

Răspuns Câştigător
| robert_1938 a răspuns:

Buna... pe desktop cred ca ai icoana de la avira(il deschizi si o sa-ti apara mai multe optiuni printre care si ''scan system now" selectezi asta si programul va incepe sa scaneze virusii... cand ii depisteaza va face un zgomot de genul 'tiit, tiiit' foarte tare nu te speria! succes! funda? big grin

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschizi antivirusul, dai sa scaneze si apoi te duci in carantina si daca a gasit antivirusi se sterg de acolo. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il instalezi, il updatezi cand iti cere ( de preferat zilnic), si scanezi tot calculatorul cam o data pe luna. am si eu acelasi antivirus. bafta!