| puddy a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cum imi pot scrie altfel numele d la contul d hi5 adica cu semne d punctuatie si chesti?

3 răspunsuri:
| luckyluke a răspuns:

Daca prin semne de punctuatie te referi la incondeieturile alea de semne, iti spun eu de unde le iei: Start → All Programs → Accessories → System Tools → Character Map. Selectezi font Arial Unicode MS, te inarmezi cu multa rabdare si incepi sa le cauti.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la editare profil, si acolo la nume, prenume scrii ce vrei.