| Krysstyna a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare, daca ma puteti ajuta.Am o pagina pe facebook si vreau sa adaug poze intr-un album. Dupa schimbarile pe care le-au facut pe facebook, dau la Adaugare fotografii cum dadeam si inainte in schimb nu ma lasa sa adaug nimic.Si nu stiu ce si cum sa fac.Stiti voi cumva, vreo alta metoda, sau ce`ar trebui sa fac? Multumesc pentru atentie!

3 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Ciudat ce zici
eu chiar azi am adaugat poze si merge la fel ca pana acum
sa nu ai eroare ceva sau virusul de fb sa te fi afectat si pe tine

| Krysstyna explică (pentru Q69):

Gata,a mers si la mine dupa cateva zile dupa ce am postat pe TPU laughing Multumesc pentru raspuns :*

| Q69 a răspuns (pentru Krysstyna):

Cu placere